? מהם הסוגים העיקריים של חברות ייעוץ

מהם הסוגים העיקריים של חברות ייעוץ ?

ישנם סוגים רבים של יועצים, אבל כל יועצים טובים יהיו, כמו מרילין סאטל קובע, “חפש את התכונות החיוביות של התנהגותם השלילית של הלקוחות שלהם”.

הנה מבט על סוגים שונים של יועצים זמינים עבור ארגונים לשכור עבור ייעוץ:

Strategy Consultant

יועץ אסטרטגיה

יועץ אסטרטגיה הוא יועץ המתמקד בתחומים אסטרטגיים של חברה כגון שיטות ניהוליות, התנהגות ארגונית, מדיניות כלכלית ופיתוח עסקי. כתוצאה מכך, יועץ אסטרטגי עובד יחד עם רמות הניהול הגבוהות ביותר בחברה. באופן כללי, יועץ אסטרטגיה ממנף את המיומנויות אנליטיות שלו כדי לספק ייעוץ ללקוחותיו.

 

חברות ייעוץ עסקי

A management consultant, sometimes referred to as a business consultant or organizational advisor, is a consultant that focuses on an array of organizational concerns in a company. As a collective term, management consulting for all intents and purposes includes all forms of consulting and advisory.

יועץ תפעול

יועץ תפעול הוא יועץ המסייע ללקוחות בשיפור הביצועים של הפעילות התפעולית שלהם. יועץ בתחום זה מספק מערך של שירותים מרק להציע ייעוץ לתמיכה ביישום כגון שינוי מבני פיננסי. בדיוק כמו פעולות חברה מקושר בדרך כלל עם האסטרטגיה וחלקי הטכנולוגיה שלה, כך גם יועץ תפעול עובד בשיתוף עם מומחים מן הענפים האלה.

יועץ פיננסי

יועץ פיננסי עובד על שאלות הנוגעות ליכולות פיננסיות, תוך שימוש בכלים אנליטיים ושיטות חיזוי. כתוצאה מכך, יועץ פיננסי יכול לספק ייעוץ בתחומים של מיזוגים ורכישות, הנפקות ראשונות לציבור, על ניהול סיכונים וניירות ערך פיננסיים. רוב יועצים פיננסיים מועסקים על ידי חברות שירותים מקצועיים כגון דלויט, EY, PWC ו KMPG.

יועץ מערכות מידע

יועץ טכנולוגי, או יועץ דיגיטלי, מנסה לסייע ללקוחות לפתח וליישם טכנולוגיית מידע (IT) בתוך החברה שלהם. יועץ מערכות מידע עובד על יישום טכנולוגיות טרנספורמציה בחברה בניגוד לעובד מערכות מידע שעובד על פעולות הטכנולוגיה היומיומית של החברה. במסגרת ייעוץ מערכות מידע, ארגונים יותר ויותר דורשים יועצים המתמחים בדיגיטלי, ניתוח נתונים ואבטחת סייבר.

קרא עוד

DataToCapital Consulting Is An Active Member Of The Israel Advanced Technology Industries (IATI) Association And Of The Israel's Directors Union

Skip to content